Ēku demontāža

Jautājumi? Atbildēsim!

Reciklēto materiālu tirdzniecība

Ēku demontāžas procesā rodas lielgabarīta atkritumi, kas jānodod atkritumu apsaimniekotājiem, bet DGR serviss veic nojaukšanas darbus atbildīgi, sašķirojot tos. Rezultātā iegūstam betonu, koku, stiklu, metālu, azbesta atkritumus un sadzīves atkritumus.

Betonu pārstrādājam šķembās. Betona un ķieģeļu šķembas noderēs visur, kur tiek izmantotas dolomīta šķembas: Pagaidu ceļiem, stāvlaukumiem, zemes gabalu pacelšanai. Frakcija 0-60.

Koku pārstrādājam kurināmajā. Iegūstam koka šķēpeles līdz 40cm garas, kuras izmanto kurināšanai malkas krāsnīs privātajā un rūpnieciskajā sektorā.

Metāls tiek šķirots. Daļa tiek atgriezta būvniecībā (T un U sijas) , daļa nonāk metāllūžņos.

Stikls tiek pārdots stikla pārstrādes uzņēmumiem.

Sadzīves atkritumi tiek nodoti atkritumu pārstrādes uzņēmumiem.

Bīstamie atkritumi, kā azbestu saturošais šīferis, tiek apsaimniekots atbilstoši normatīvajiem aktiem.

DGR Serviss demontāža

Būvju un ēku demontāža

Kvalitatīvi veicam visa veida ēku, ūdenstorņu un jebkuras sarežģītības konstrukciju demontāžu un nojaukšanu ar ražīgu un profesionālu Nīderlandes kompānijas Pladdet bv tehniku, kā arī sagatavojam nepieciešamo dokumentāciju pirms darbu uzsākšanas un darbus nododot. Nojaukto materiālu iespējams sašķirot un pārvērst šķembās. Šim nolūkam izmantojam Vācu kompānijas ARJES GmbH drupinātājus.

DGR Serviss materiālu pārstrāde

Demontējamo materiālu pārstrāde

Veicot objektu demontāžu tiek veikta materiālu šķirošana frakcijās – stikls, betons, koks, metāls, azbests un citi atkritumi. Visi sašķirotie atkritumi nonāk otreizējā pārstrādē. Šķirošana notiek ar ekskavatoru un kvalitatīvākajiem instrumentiem no Nīderlandes kompānijas Pladdet bv. Būvgruži tiek sasmalcināti un sašķiroti atbilstošās frakcijās, izmantojot Vācu kompānijas ARJES GmbH drupinātājus.

Pieejamā tehnika

Eku demontāžai izmantojam kompānijas ARJES GmbH un Pladdet bv tehniku.

Scroll to Top